TECHNOLOG PROCESU TVÁŘENÍ

35 000Kč - 40 000Kč

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru – tváření za studena výhodou
  • Praxe v oboru výhodou – obzvláště automotive
  • Zájem o obor a aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji
    • Čtení výkresové dokumentace
    • Technologie obrábění
    • Základní znalost konstrukčního programu
  • Schopnost komunikace a kolektivní spolupráce
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

  • Zavádění výrobních prostředků v oblasti tváření
  • Řízení zkoušek a změn výrobního procesu
  • Optimalizace výrobních kapacit dle technických parametrů lisů
  • Návrhy inovací – komunikace s dodavateli, sledování a organizace interních akcí
  • Spolupráce při realizaci technologických postupů
  • Vytváření návodů a seřizovacích instrukcí
  • Schvalování ergonomií z hlediska efektivity, bezpečnosti a kvality
  • Spolupráce při řešení zákaznických reklamací

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění 1 200 Kč - 1 800 Kč měsíčně
  • Stravování přímo v závodě (23 – 30 Kč menu)
  • Čtvrtletní bonus za zhodnocení výkonu ve výši až 3 500,- Kč za měsíc
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000,-Kč ročně

+420 382 901 301

Mgr. Vendula Kalábová

Zaujala Vás tato pozice?

Prosím, přiložte Váš životopis.

Nemáte svůj životopis? Stáhněte si náš náborový dotazník a vyplňte jej.

Po vyplnění formulář uložte a odešlete na email závodu.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost s.n.o.p. cz a.s., se sídlem Stanislava Maliny 452, 397 01 Písek, IČ: 63998203, tel. 382 901 111, recepce@snop.eu, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a uzavření pracovního poměru. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro realizaci výběrového řízení. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení. Při zpracování Vašich osobních údajů zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů u naší společnosti nebo u dozorového úřadu.